środa, 22 kwietnia 2009

Violetowym obiektywem uchwycone...

To dzisiaj juz drugi post, ale mam kolejną dobrą nowinę (przynajmniej dla mnie ;p ), bo dzisiaj oto powstał mój drugi blog Violetowym obiektywem uchwycone. Pomysł zrodził się w mojej głowie jakiś czas temu, ponieważ nie chciałam więcej zanudzać Was zdjęciami swoimi (pewnie większość osób bardziej rękodziełem jest zainteresowana) ;p
Nowy blog będzie przeznaczony także na wszelkiego rodzaju moje przemyślenia i inne dziwne pomysły :) Serdecznie zapraszam wszystkich do zagladania...będzie mi niezwykle miło!!!(przyznaję...zżera mnie trema, ze tam nikt zaglądać nie będzie!)
A najzabawniejsze jest to, że jak teraz weszłam na swojego bloga, to prawie padłam, bo okazuje się, że nie tylko ja dzisiaj stworzyłam nowego bloga- foto!!!! Królewna również będzie chwalić się swoimi fotkami...to jakaś niesamowita telepatia chyba :D W każdym razie zapraszam seredcznie i do niej :)

7 komentarzy:

 1. Ale mam zaległości! Na zdjęcia Mimi bez wzruszenia już nie mogę patrzeć. Ona jest tak cudna,że aż serce ściska. Talerz prześliczny. Jeszcze chwila a przy takiej mamie i Mimi zacznie lepić i malować.
  Na drugiego bloga też będę zaglądac.
  Pan Bóg jednak przedobrzył z talentami dla Ciebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. byłam, widziałam, zachwyconam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam Słonko do odebrania wyróżnienia:) Buziaki***

  OdpowiedzUsuń
 4. haha...ja też o sobie mawiam żona, matka Polka i nauczycielka w jednym... a dodatkowo biżuteryjna fascynatka :)

  ...od Porannej do Ciebie przytuptałam :)
  pozdrowienia zostawiam :)
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
 5. cichutko tutaj się zrobiło... wracaj...

  OdpowiedzUsuń